Zaterdag 2022

Filter
Alle activiteiten
Concerten
Voorstellingen
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
Podium Poel
Podium Poel
Podium Poel
Podium Poel
Brass Band
11:00 - 12:00
Brass Band
11:00 - 12:00
concert

Leerkrachten: Tim De Maeseneer

Sax-o-fond
13:00 - 13:30
sax
Sax-o-fond
concert

6 saxen Leerkracht: Hendrik Pellens

Saxflight
13:30 - 14:00
Saxflight
concert

Leerkrachten Raf Minten 12 saxen

Saxkwartet + Saxkwintet
14:00 - 14:30
Saxkwartet + Saxkwintet
concert

Leerkrachten Raf Minten + Pieter Pellens

High Voltage
14:30 - 15:30
High Voltage
14:30 - 15:30
concert

Leerkracht: Karel VandeVondele – piano-orkest

Combo's jazz/pop/rock
15:30 - 17:00
Combo's jazz/pop/rock
15:30 - 17:00
concert

Leerkrachten: Ben Fleerakkers, Marijke Hellemans, Wim Ramon

Poel rode zaal
Poel rode zaal
Poel rode zaal
Woord
11:00 - 12:00
woord
Woord
11:00 - 12:00
voorstelling

Leerkrachten: Anneleen Cnudde

Fagot en Hobo
12:00 - 13:00
Fagot en Hobo
12:00 - 13:00
concert

Leerkrachten: Renate Spelmans, Carola Dieraert en Joeri Van Hove – FagotLABaltOgaF-ratorium

Poelbal folk
13:00 - 14:00
Poelbal folk
13:00 - 14:00
concert

Leerkracht: Birgit Bornauw

Harpensemble
14:00 - 15:30
Harpensemble
14:00 - 15:30
concert

Leerkracht: Laksmhi Matthieu

Kleinkunst voor kinderen
15:30 - 16:00
Kleinkunst voor kinderen
concert

Leerkrachten: Hilde Maris, Lieven Debrauwer – kleinkunst voor kinderen

Piano
16:00 - 17:00
Piano
16:00 - 17:00
concert

Leerkracht: Lucie Deley

Tent Drabstraat
Tent Drabstraat
Tent Drabstraat
Tent Drabstraat
Zang jazz/pop/rock
11:00 - 12:00
Zang jazz/pop/rock
11:00 - 12:00
concert

Leerkrachten: Emilie Leysen en Stijn Engels

Klassieke gitaar
12:00 - 12:30
Klassieke gitaar
concert

Leerkrachten: Emre Kuzuoglu – lln. specialisatie

Flamencogitaar
12:30 - 13:00
Flamencogitaar
concert

Leerkrachten: Alexander Preuss

Zang jazz/pop/rock
13:00 - 14:00
Zang jazz/pop/rock
13:00 - 14:00
concert

Leerkrachten: Emilie Leysen en Stijn Engels

Sterren op de Poel
14:00 - 15:00
Sterren op de Poel
14:00 - 15:00
concert

Leerkrachten muzieklab: Isolde Van Der Goten, Lieven Van Ael, Astrid Verstuyft, begeleidende leerkrachten: Marc Maes, Jonathan Callens, Jonas De Rave, Alec Lagrange, Mieke Van Uytvanck, Sammy Lee Dhaese

Zang jazz/pop/rock
15:00 - 16:00
Zang jazz/pop/rock
15:00 - 16:00
concert

Leerkrachten: Emilie Leysen en Stijn Engels

Café chantant
16:00 - 17:00
Café chantant
16:00 - 17:00
concert

Leerkrachten: Helena Maes en Veerle Verhaegen – klassieke zang

Poel blauwe zaal/kapel
Poel 17
Poel blauwe zaal/kapel
Poel blauwe zaal/kapel
Jeugdkoor
10:00 - 10:30
Jeugdkoor
concert

Leerkracht: Johannes Dewilde Begeleider: Frederik Martens

Volwassenenkoor
10:30 - 11:00
Volwassenenkoor
concert

Leerkracht: Johannes Dewilde Begeleider: Frederik Martens

Klassieke piano
11:00 - 12:00
Klassieke piano
11:00 - 12:00
concert

Leerkracht: Hilde Geiregat

Koper
12:00 - 13:00
Koper
12:00 - 13:00
concert

Leerkracht: Lieven Dobbelaere

Klarinet + hobo
13:00 - 13:30
Klarinet + hobo
concert

Leerkracht: Severine Sierens, Carola Dieraert

Folkzang
13:30 - 14:00
Folkzang
concert

Leerkracht: An-Sofie Noppe

Musical (Oopening up!)
14:00 - 15:00
Musical (Oopening up!)
14:00 - 15:00
concert

Leerkracht: Wendi Ostir

Dwarsfluit kamermuziek
16:00 - 16:30
Dwarsfluit kamermuziek
concert

Leerkracht: Sylvie Van Esch en Frederik Martens

Drabstraat D002 loge
Drabstraat D002 loge
Drabstraat D002 loge
ACV
ACV
ACV
ACV
Cello-ensemble
10:30 - 12:00
Cello-ensemble
10:30 - 12:00
concert

Leerkracht: Lieven Baert en Vincent Werbrouck – 30 cello's Begeleider: Frederik Martens

Poel A005
Poel A005
Poel A005
Klassieke piano
10:00 - 11:00
Klassieke piano
10:00 - 11:00
concert

Leerkracht: Annick Ryckaert

Klassieke piano
11:30 - 12:00
Klassieke piano
concert

Leerkracht: Clara Van Den Bremt

Klassieke piano
12:00 - 13:00
Klassieke piano
12:00 - 13:00
concert

Leerkracht: Annick Ryckaert

Tango-ensemble
15:00 - 15:30
Tango-ensemble
concert

Leerkracht: Simone Van Der Weerden

Mondharmonica
15:30 - 16:00
Mondharmonica
concert

Leerkracht: Ruben Van Cauwenberghe

Hoorn
16:00 - 17:00
Hoorn
16:00 - 17:00
concert

Leerkracht: Frank Clarysse + Paco Collumbien

Poel A003
Poel A003
Poel A003
Poel A003
Danszaal
Danszaal
Danszaal
Danszaal
Dans 3de graad
10:00 - 12:00
Dans 3de graad
10:00 - 12:00
concert

Leerkracht: Rosine Bogaert – opens les + info

Dans 4de graad
13:00 - 14:00
Dans 4de graad
13:00 - 14:00
concert

Leerkracht: Rosine Bogaert – opens les + info

Zaterdag 2022