Klik op een activiteit om de details te bekijken. Filter de resultaten om enkel concerten (muziek) of voorstellingen (woord en dans) te zien.

Zaterdag 2022

Filter
Alle activiteiten
Concerten
Voorstellingen
Podium Poel
Podium Poel
Podium Poel
Poel rode zaal
Poel rode zaal
Tent Drabstraat
Tent Drabstraat
Tent Drabstraat
Poel blauwe zaal/kapel
Poel 17
Poel blauwe zaal/kapel
Drabstraat D002 loge
Drabstraat D002 loge
ACV
ACV
ACV
Poel A005
Poel A005
Poel A003
Poel A003
Poel A003
Danszaal
Danszaal
Danszaal
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
Brass Band
11:00 - 12:00
Brass Band
11:00 - 12:00
concert

Leerkrachten: Tim De Maeseneer

Sax-o-fond
13:00 - 13:30
sax
Sax-o-fond
13:00 - 13:30
concert

6 saxen Leerkracht: Hendrik Pellens

Saxflight
13:30 - 14:00
Saxflight
13:30 - 14:00
concert

Leerkrachten Raf Minten 12 saxen

Saxkwartet + Saxkwintet
14:00 - 14:30
Saxkwartet + Saxkwintet
14:00 - 14:30
concert

Leerkrachten Raf Minten + Pieter Pellens

High Voltage
14:30 - 15:30
High Voltage
14:30 - 15:30
concert

Leerkracht: Karel VandeVondele – piano-orkest

Combo's jazz/pop/rock
15:30 - 17:00
Combo's jazz/pop/rock
15:30 - 17:00
concert

Leerkrachten: Ben Fleerakkers, Marijke Hellemans, Wim Ramon

Woord
11:00 - 12:00
woord
Woord
11:00 - 12:00
voorstelling

Leerkrachten: Anneleen Cnudde

Fagot en Hobo
12:00 - 13:00
Fagot en Hobo
12:00 - 13:00
concert

Leerkrachten: Renate Spelmans, Carola Dieraert en Joeri Van Hove – FagotLABaltOgaF-ratorium

Poelbal folk
13:00 - 14:00
Poelbal folk
13:00 - 14:00
concert

Leerkracht: Birgit Bornauw

Harpensemble
14:00 - 15:30
Harpensemble
14:00 - 15:30
concert

Leerkracht: Laksmhi Matthieu

Kleinkunst voor kinderen
15:30 - 16:00
Kleinkunst voor kinderen
15:30 - 16:00
concert

Leerkrachten: Hilde Maris, Lieven Debrauwer – kleinkunst voor kinderen

Piano
16:00 - 17:00
Piano
16:00 - 17:00
concert

Leerkracht: Lucie Deley

Zang jazz/pop/rock
11:00 - 12:00
Zang jazz/pop/rock
11:00 - 12:00
concert

Leerkrachten: Emilie Leysen en Stijn Engels

Klassieke gitaar
12:00 - 12:30
Klassieke gitaar
12:00 - 12:30
concert

Leerkrachten: Emre Kuzuoglu – lln. specialisatie

Flamencogitaar
12:30 - 13:00
Flamencogitaar
12:30 - 13:00
concert

Leerkrachten: Alexander Preuss

Zang jazz/pop/rock
13:00 - 14:00
Zang jazz/pop/rock
13:00 - 14:00
concert

Leerkrachten: Emilie Leysen en Stijn Engels

Sterren op de Poel
14:00 - 15:00
Sterren op de Poel
14:00 - 15:00
concert

Leerkrachten muzieklab: Isolde Van Der Goten, Lieven Van Ael, Astrid Verstuyft, begeleidende leerkrachten: Marc Maes, Jonathan Callens, Jonas De Rave, Alec Lagrange, Mieke Van Uytvanck, Sammy Lee Dhaese

Zang jazz/pop/rock
15:00 - 16:00
Zang jazz/pop/rock
15:00 - 16:00
concert

Leerkrachten: Emilie Leysen en Stijn Engels

Café chantant
16:00 - 17:00
Café chantant
16:00 - 17:00
concert

Leerkrachten: Helena Maes en Veerle Verhaegen – klassieke zang

Jeugdkoor
10:00 - 10:30
Jeugdkoor
10:00 - 10:30
concert

Leerkracht: Johannes Dewilde Begeleider: Frederik Martens

Volwassenenkoor
10:30 - 11:00
Volwassenenkoor
10:30 - 11:00
concert

Leerkracht: Johannes Dewilde Begeleider: Frederik Martens

Klassieke piano
11:00 - 12:00
Klassieke piano
11:00 - 12:00
concert

Leerkracht: Hilde Geiregat

Koper
12:00 - 13:00
Koper
12:00 - 13:00
concert

Leerkracht: Lieven Dobbelaere

Klarinet + hobo
13:00 - 13:30
Klarinet + hobo
13:00 - 13:30
concert

Leerkracht: Severine Sierens, Carola Dieraert

Folkzang
13:30 - 14:00
Folkzang
13:30 - 14:00
concert

Leerkracht: An-Sofie Noppe

Musical (Oopening up!)
14:00 - 15:00
Musical (Oopening up!)
14:00 - 15:00
concert

Leerkracht: Wendi Ostir

Dwarsfluit kamermuziek
16:00 - 16:30
Dwarsfluit kamermuziek
16:00 - 16:30
concert

Leerkracht: Sylvie Van Esch en Frederik Martens

Cello-ensemble
10:30 - 12:00
Cello-ensemble
10:30 - 12:00
concert

Leerkracht: Lieven Baert en Vincent Werbrouck – 30 cello's Begeleider: Frederik Martens

Klassieke piano
10:00 - 11:00
Klassieke piano
10:00 - 11:00
concert

Leerkracht: Annick Ryckaert

Klassieke piano
11:30 - 12:00
Klassieke piano
11:30 - 12:00
concert

Leerkracht: Clara Van Den Bremt

Klassieke piano
12:00 - 13:00
Klassieke piano
12:00 - 13:00
concert

Leerkracht: Annick Ryckaert

Tango-ensemble
15:00 - 15:30
Tango-ensemble
15:00 - 15:30
concert

Leerkracht: Simone Van Der Weerden

Mondharmonica
15:30 - 16:00
Mondharmonica
15:30 - 16:00
concert

Leerkracht: Ruben Van Cauwenberghe

Hoorn
16:00 - 17:00
Hoorn
16:00 - 17:00
concert

Leerkracht: Frank Clarysse + Paco Collumbien

Dans 3de graad
10:00 - 12:00
Dans 3de graad
10:00 - 12:00
concert

Leerkracht: Rosine Bogaert – opens les + info

Dans 4de graad
13:00 - 14:00
Dans 4de graad
13:00 - 14:00
concert

Leerkracht: Rosine Bogaert – opens les + info

Zaterdag 2022